Ziedot

Biedrības aktivitātes atbalsti
ziedojot
Ja mūsu vērtības ir arī Tavējās, kļūsti
par biedrības biedru
Dāvājot savu laiku un brīvprātīgi iesaistoties kopējās aktivitātēs, kļūsti
par mūsu brīvprātīgo draugu

Ziedo koprades darbnīcām

Mūsu biedrībai nepieciešams finansiāls atbalsts, lai varētu nodrošināt nepieciešamos materiālus un speciālistus koprades darbnīcām.

Koprades darbnīcas ir lielisks veids, kā bērni un jaunieši ar funkcionāliem ierobežojumiem var iejusties apkārtējā sabiedrībā un iemācīties jaunas prasmes. Šādās darbnīcās bērni iemācās komunicēt viens ar otru, atrod savu mīļāko nodarbošanos, jūtas saprasti un iespējams atradīs savu nākotnes aizraušanos.

Mūsu mērķis ir nodrošināt jēgpilnas aktivitātes, kurās var piedalīties visi, lai kopā radītu skaistus darbus ar pievienoto vērtību. Drīzumā plānojam atvērt savu veikalu, lai tos varētu iegādāties arī citi interesenti. Ikviens brīvprātīgais aicināts dalīties ar savām prasmēm, lai visi kopā radoši pavadītu laiku.

Kļūsti par biedru

Šobrīd biedrībā esam 16 biedri, katrs ar savu KĀPĒC vēlamies, lai sabiedrība kļūtu atvērtāka pret visiem, īpaši bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem ierobežojumiem. Mums ir ļoti daudz idejas un aktivitātes biedrības nākotnes attīstībai, bet ļoti noderēs papildus cilvēkresursi.
Paldies par pieteikumu! Drīzumā ar Tevi sazināsimies.
Ups! Iesniedzot pieteikumu, radās problēma.

Kļūsti par brīvprātīgo draugu

Mēs esam redzējuši, cik lielu prieku gūst mūsu bērni, kad kāds brīvprātīgi organizē sporta treniņu vai mākslas nodarbību. Aicinām ikvienu apdomāt, vai ir kāda aktivitāte, ko esi gatavs nodrošināt, iesaistot bērnus un jauniešus ar funkcionāliem ierobežojumiem. Galvenais, lai ir vēlme, mēs palīdzēsim ar visu pārējo 😉
Paldies par pieteikumu! Drīzumā ar Tevi sazināsimies.
Ups! Iesniedzot pieteikumu, radās problēma.

Kļūsti par sekotāju sociālajos tīklos