4/11/2022

TEPAT un KOPĀ 2 gadu dzimšanas diena 🎉

Šajā biedrības gadā tik daudz kas ir paveikts, mēs tik ļoti esam izauguši un tādēļ tik ļoti gribējās kopā ar savējiem un draugiem būt kopā un svinēt mūsu svētkus. Un ja jau divi gadi, kāpēc, lai nebūtu divas ballītes? 🤭

Uz pirmo ballīti aicinājām mūsu līdzšinējā izaugsmē nozīmīgus cilvēkus, kuriem vēlējāmies pateikt paldies.

Paldies Aktīvo Iedzīvotāju fondam par iespēju sākt ar savas kapacitātes celšanu!

Paldies Ilzei Švarcbahai un Every Good Idea par pašpārliecinātības iegūšanu!

Paldies Ivaram Balodim un apvienībai Apeirons par iedvesmu!

Mēs ļoti priecājamies, ka Kosmoss mums ir devis burvīgu krustmāti – Ilzi Švarcbahu un fantastisku krusttēvu Ivaru Balodi.

Dzimšanas dienas ballīte arī ir lieliska iespēja iepazīties un sadraudzēties, iespējams ar nākamajā gadā nozīmīgiem cilvēkiem - Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietnieci Danu Bārbali, Ogres novada Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētāju Daci Kļaviņu, Ogres novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāju Aiju Romanovsku, Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes vadītāju Aivu Ormani un Ogres novada Sociālā dienesta vadītāju Sarmīti Ozoliņu. Paldies par labajiem vārdiem un vēlējumiem!

Savukārt otrā, vakara ballīte bija ballīte, kurā gaisā virmoja savējo atkal satikšanās un kopā būšanas prieks. Kamēr bērni spēlējās ar interaktīvo grīdu un ļāvās sejas apgleznošanai, tikmēr vecāku dvēseles pildīja Linda Ivanova ar brīnišķīgām ģitāras skaņām un dziesmām.

Jaudīgs gads un fantastiskām emocijām piepildīti svētki! Lai šis ir kā izaicinājums nākamajam... 👌😎💖

citi jaunumi