25/9/2022

Pirmā mūsdienu dejas meistarklase jauniešiem

Jaunieši ir gatavojuši garšīgu maltīti kopā ar šefpavāru Normundu Baranovski un ir radījuši burvīgus mākslas darbus kopā ar mākslas terapeiti Lindu Zundi. Turpinām jauniešus pārsteigt, iepazīstināt ar dažādām iespējām forši pavadīt laiku kopā un atklāt viņu talantus.

Šoreiz jauniešiem bija iespēja izmēģināt mūsdienu deju kopā ar pasniedzēju Aneti Vanceviču. Anete par dejošanu saka: “Deja ir maģija- tā iedvesmo, tā liek tev noticēt sev un rada pozitīvo enerģiju. Deja dod un rada emocijas, kas izraisa atkarību.”. Pie mums bija tik daudz pozitīvas enerģijas, ka nebija pat nepieciešama apkure zālē. 😄 Un atkal kādam jaunietim tie bija pirmie soļi dejā, kādam jaunietim deja ir aizraušanās. Jaunieši ļāvās mūzikai, kustībai, emocijām, ritmam un Anetei. Vienaldzīgo nebija. Dejas maģija bija tik spēcīga, ka nodarbības noslēgumā jaunieši jau bija apguvuši dejas soļus. Šī svētdiena bija ļoti jaudīga! 🔋

Paldies Anetei par brīnišķīgo dejas maģiju!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

citi jaunumi