9/10/2022

Otrā mūsdienu dejas meistarklase jauniešiem

Uz otro mūsdienu dejas meistarklasi jaunieši pasniedzēju Aneti Vanceviču sagaida jau kā savējo. Visiem ir atkal satikšanās prieks.😊  Šoreiz jau ir vieglāk, drošāk un skaidrāk gan jauniešiem gan arī Anetei.

Anete uzsauc: “Trīs, divi viens un aiziet!” un jaunieši ir gatavi atkal ļauties Anetei un deju maģijai. Nodarbība sākas, ir jauna dziesma, jauna horeogrāfija un rodas jauna deja. Anetes nodarbības nav tikai dejošana, Anete jauniešiem stāsta (iedvesmo 💖) par dejas būtību, par ķermeņa iespējām, kustību veidiem. Klausoties un kopā darbojoties, nemanot ir tapuši dejas plakāti, kuri tiks iesaistīti šodienas dejā.

Atkal ir paskrējušas četras stundas un jau ir redzams cik daudz jaunieši ir ieguvuši Anetes nodarbībās un cik ļoti viņiem pietrūks Anetes dzirskteles.

Paldies Anete par fantastiskajām nodarbībām!

Un vēl viens ļoti īpašs paldies:

Vakar Anda bija starojoša pēc nodarbības! Viņa burtiski bija pāris cm virs zemes. 😇Viņa NEKAD nav dejojusi. Tas arvien ir bijis viņai sarežģīti; nav izrādījusi interesi (kā daudzas citas nodarbes).Un te pēkšņi- IR! Paldies! Mēs vecāki priecājamies līdzi 😉

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

citi jaunumi