11/9/2022

Otrā mākslas meistarklase jauniešiem

Pēc vasaras brīvlaika ir sācies septembris - kāds no jauniešiem atgriezies savā izglītības iestādē, kādam šis ir satraukumu laiks jaunā izglītības iestādē. Toties šajā svētdienā, kas bija trešā tikšanās jauniešiem un otrā tikšanās ar mākslas terapeiti Lindu Zundi mākslas meistarklasē, bija manāms atkal satikšanās prieks un drošības sajūta par notiekošo.

Šoreiz Linda pārsteidza ar darbošanos ar mālu. Kādam tā bija pirmā iepazīšanās, kādam atkalsatikšanās. Šodienas pirmais uzdevums bija jauniešiem grupiņās veidot savu sapņu salu. Sākumā jāpierod pie māla, netīrām rokām un jāapgūst māla rullēšanas, veidošanas principi, tad kopīgi jāveido kopīgā sapņu sala. Izveidotās salas apliecina, ka jauniešu radošums un iztēle ir tik bagāta un dažāda un radušās sapņu salas tik atšķirīgas un skaistas. Otra uzdevuma - trauks savas plaukstas formā - izpilde jauniešiem veicās daudz raitāk, jo katram bija jāveido savas plaukstas trauks un māla veidošanas prasmes jau bija apgūtas.

Atmiņai par mākslas meistarklasi kopā ar Lindu, jaunieši savu izveidoto trauku savas plaukstas formā, pēc apdedzināšanas keramikas ceplī, varēs saņemt atpakaļ.

Paldies Lindai Zundei par radošajām un dažādajām mākslas meistarklasēm!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

citi jaunumi