3/9/2022

Labdarības izsole

Ilgi gaidīts un lolots - mūsu pirmais organizētais pasākums. Ikšķilē. Īpašā ikgadējā Ikšķiles senlietu tirgus maģija, kur satiekas tirgotāju un pircēju pūļi divu dienu garumā. Un pirmo reizi arī mēs. Mūsu nemateriālais mērķis - iepazīstināt ar sevi, materiālais mērķis - savākt ziedojumus meistardarbnīcu organizēšanai.

Mēs bijām tik uztraukušies! 😄 Bet līdz ar brīnišķīgo miglaino septembra rīta saullēktu, ieplūda kosmiska enerģija un pazuda mūsu uztraukums. Jo viss bija lieliski - mums bija 20 dažādi fantastiski, arī ļoti vērtīgi izsolāmie priekšmeti, laiks bija saulains, cilvēki jau no 8 rītā devās uz senlietu tirgu, mums bija labdarības izsoles vadītājs - Juris Kozlovskis, improvizācijas teātra aktieris, foto un video… Un pulksten 11 labdarības izsole varēja sākties!

Divas stundas paskrēja nemanot. Jāatzīst, ka pūlis pie mūsu telts nedrūzmējās un līdz izsoles sacensību garam šoreiz īsti netikām. Taču cilvēki smaidīgi labprāt apskatīja izsolāmos priekšmetus, kāds atrada sev ko noderīgu, kāds ko sen meklētu, kāds atbalstīja ziedojot. Priekš mūsu pirmās reizes - mērķus sasniedzām un pasākums pašiem patika. Tiem kam tuvāki skaitļi - izsoles laikā mums nodeva trīs priekšmetus, mēs izsolījām (pārdevām) 12 priekšmetus, kopā ar saziedoto naudiņu ieguvām 464,40 EUR.

No sirds paldies katram, kurš ziedoja senlietu!

No sirds paldies katram, kurš iegādājās senlietu!

No sirds paldies katram, kurš ziedoja!

Paldies par improvizēto “skatuvīti” arī mūsu labdarības izsoles kaimiņiem -  Zemessardzes 54. kaujas atbalsta bataljonam!

Paldies Jurim Kozlovskim par smaidu, vienkāršību, vieglumu un, protams, humoru!

Īpašs paldies, mūsu krustmātei, Ilzei Švarcbahai par ideju, būšanu klāt un ziedojumu! 😊

Tā kā mums palika neizsolīti priekšmeti, tad ļoti ceram nākamgad ikgadējā Ikšķiles Senlietu tirdziņā atgriezties. 😉

citi jaunumi