23/11/2022

Divpusējās sadarbības meklējumi Islandē

Šī gada laikā pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) finasējumam esam paveikuši daudzas brīnišķīgas lietas, kuras droši vien paši saviem spēkiem tuvākajā laikā nepaveiktu. Mēs ļoti priecājamies un lepojamies ar mūsu mājaslapu🤗, esam izstrādājuši biedrības stratērģiju un rīcības plānu 2023.-2025.gadam kā arī  esam ieguvuši daudzas vērtīgas zināšanas un prasmes par sociālajiem tīkliem un M&E pieeju.

Ziņa, ka varam projektu “TEPAT UN KOPĀ nākajmā līmenī” turpināt un iegūt kādas pieredzējušākas organizācijas no Islandes, Norvēģijas vai Lihtenšteinas zināšanas un praksi, lai kļūtu vēl jaudīgāki, likās neticama. Mēs nebaidāmies, mēs esam gatavi, tikai kur atrast tādu sadarbības partneri, kura pieredze mums būtu jēgpilna un kuri vēlētos sadarboties ar mums? Googlējām un jautājām citiem, līdz nonācām līdz Solheimar Islandē. Solheimar mājaslapā izlasītais, lika mūsu sirdīm pukstēt straujāk: “IR!”💓, bet saprāts kušināja, jo nevara jau zināt vai rakstītais ir patiesība.

Esam ļoti pateicīgi AIF par iespēju pirms mešanās kopīgā sadarbībā ar svešu organizāciju, satikties un pārliecināties vai tiešām skaistās bildes un iedvesmojošie vārdi mājaslapā ir īsti. Solheimar Islandē. Mēs to saucam par Kosmosu – viss tiešām mājaslapā aprakstītais saskan!!!😍 Mums ir tik daudz ko mācīties no Solheimar pieredzes un zināšanām. Mājup mēs lidojām vārda tiešā un pārnestā nozīmē. Mēs ieraudzījām mūsu vērtības un sapņus Solheimar kopienā. Esam ļoti saviļņoti, ka Solheimar mūs atbalstīs, sniedzot 93 gadu laikā iegūtās atziņas.

Sirsnīgs paldies par iedvesmu Lárus Sigurðsson un Halli Valli Hallgrimsson!

Paldies Solheimar par brīnišķīgo uzņemšanu!

Paldies AIF par sniegto iespēju!

Ceram, ka mums izdosies brīnišķīga sadarbība un mums nevajadzēs 93 gadus, lai cilvēki ar funkcionāliem ierobežojumiem varētu jēgpilni un cieņpilni dzīvot tepat un kopā!💖

citi jaunumi