14/9/2022

Atskats uz paveikto kopā ar Ilzi

Mūsu noslēguma tikšanās ar Ilzi Švarcbahu. Taču esam pārliecināti, ka tikai noslēguma tikšanās Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā kapacitātes projekta “Biedrība TEPAT UN KOPĀ nākamajā līmenī” ietvaros. Ilze ir milzu iedvesmas un gaišuma avots, ar kuru mēs noteikti turpināsim sadarboties.

Šīs tikšanās, laikā paveicām ļoti daudz:

Kopā ar Ilzi apguvām visas tehniskās lietas, kas saistītas ar mūsu mājaslapas uzturēšanu un lietošanu, informācijas atjaunošanu. Tas ir fantastiski ar kādu vieglumu Ilze māk iedrošināt un iemācīt darīt lietas, kuras nekad iepriekš neviens no mums nebija darījis. Un mums sanāk! Un mēs mākam! 😎

Mēs arī pārrunājām kā mums veicās ar mūsu kopīgi auklētās idejas - labdarības izsole ikgadējā Ikšķiles senlietu tirdziņa laikā - realizēšanu. Kas mums patika un ko mēs gribētu darīt tāpat un arī to, ko nākamreiz gribētu uzlabot. Šis bija ļoti vērtīgi ne tikai šodien, bet arī plānojot un organizējot visus mūsu nākamos pasākumus. Lai arī saraksts ar lietām ko uzlabot ir tikpat liels kā arī ar lietām, kas izdevās, ir forša, labi padarīta darba sajūta.

Arī šoreiz, tāpat kā iepriekš tiekoties ar Ilzi, mums ir daudz sīku ikdienišķu jautājumu. Un arī šoreiz, tāpat kā iepriekš 😄 mēs kopā veikli rodam atbildes un risinājumus.

Un visbeidzot, kad nopietnās sarunas ir beigušās. Pārsteigums! 😊Izrādās Ilzei līdzi ir piknika soma ar gardumiem. Ilzes un  SIA Every Good Idea” ieguldījums mūsu kopīgajā ceļā ir bijis ļoti nozīmīgs. Un tas ir jānosvin!

Paldies Ilzei Švarcbahai un SIA Every Good Idea”! 💓 Lai mums izdodas!

citi jaunumi